Ośrodek Sportu i Rekreacji
w Sędziszowie

ul. Dworcowa 20A
tel./fax: 41 381-27-30, 41 381-27-36
e-mail: osir@sedziszow.pl

Czcionka

Kontrast

Czcionka

Kontrast

X Otwarty Turniej Siatkówki Plażowej o Puchar Burmistrza Sędziszowa

Opublikowano 18 lipca 2016, 02:50

X Otwarty Turniej Siatkówki Plażowej o Puchar Burmistrza Sędziszowa_mxW dniu 17.07.2016 r. na Bazie Turystyczno – Kulturalno – Rekreacyjnej odbył się X Otwarty Gminny Turniej Siatkówki Plażowej o Puchar Burmistrza Sędziszowa, którego głównym organizatorem był Ośrodek Sportu i Rekreacji w Sędziszowie.

Do turnieju zgłosiło się 8 drużyn m.in. z Kielc , Jędrzejowa, Buska – Zdroju, a także drużyny z województwa śląskiego ,które po losowaniu grały w dwóch grupach. Nad prawidłowym przebiegiem gry czuwali sędziowie Tomasz Gardiew i Jakub Caban oraz organizatorzy turnieju. Od samego początku drużyny prowadziły zacięte pojedynki a wietrzny dzień dawał się we znaki wszystkim zawodnikom. Mimo tego do samego końca rozgrywek poziom gry był wyrównany i stał na wysokim poziomie.

Po długich rozgrywkach wyłoniono zwycięzcę turnieju. Puchary ,dyplomy oraz drobne upominki dla zwycięskich drużyn wręczył Burmistrz Sędziszowa Wacław Szarek. Pierwsze miejsce zdobyła drużyna ,,Pokemony’’ w składzie Spelak Igor i Wojtachnio Wojciech. Na drugiej pozycji uplasowała się drużyna ,,7NT’’ ubiegłoroczny tryumfator turnieju w składzie Alan Michalski i Piotr Tutaj , a najniższy stopień podium przypadł drużynie ,,Juszczak’’ w skład której weszli Michał Juszczak oraz Bartosz Durnaś. Gratulacje również należą się pozostałym drużynom które zajęły kolejne miejsca a zwłaszcza dla dzielnie walczącej drużyny ze Szczekocin – ,, Lider Szczekociny’’ której skład zespołu okazał się najmłodszym składem tych zawodów ( 16 lat). Każda z drużyn otrzymała za udział w zawodach dyplomy pamiątkowe.

Z roku na rok poziom Turnieju jest coraz wyższy, a fakt przybycia drużyn z całego województwa oraz z poza świadczy o jego coraz większym zainteresowaniu, co bardzo cieszy widownię i organizatorów.

Dziękujemy wszystkim uczestnikom , sędziom i obsłudze Turnieju za udział i zapraszamy za rok!!!

GALERIA