Ośrodek Sportu i Rekreacji
w Sędziszowie

ul. Dworcowa 20A
tel./fax: 41 381-27-30, 41 381-27-36
e-mail: osir@sedziszow.pl

Czcionka

Kontrast

Czcionka

Kontrast

III Wakacyjny Rodzinny Rajd Rowerowy „Rowerem Bezpiecznie do celu”

Opublikowano 22 sierpnia 2016, 08:56

mDSC_0131W dniu 20 sierpnia 2016 r. już po raz trzeci odbył się Wakacyjny Rodzinny Rajd Rowerowy „Rowerem Bezpiecznie do celu”, który został zorganizowany przez Ośrodek Sportu i Rekreacji w Sędziszowie. Na starcie pojawiło się ponad 30 rowerzystów w różnym wieku. O godzinie 15.30 wszyscy uczestnicy rajdu wystartowali z Bazy Turystyczno- Kulturalno-Rekreacyjnej. Trasa przebiegała wśród malowniczych terenów naszej gminy m.in. Tarnawa ,Bugaj i Czekaj.
Dla uczestników rajdu organizatorzy przygotowali grilla w leśniczówce w miejscowości Wojciechów, gdzie oprócz smacznej kiełbaski z grila na uczestników czekały konkursy i zabawy. W konkursach brali udział najmłodsi rowerzyści wraz ze swoimi rodzicami i dziadkami którzy chętnie pomagali swoim pociechom podczas zabawy. Po posiłku i zregenerowaniu sił wszyscy wyruszyli w drogę powrotną.

Każdy rowerzysta otrzymał z rąk Burmistrza Sędziszowa Wacława Szarka dyplom za uczestnictwo w Rajdzie.

Impreza była przednia, fajna trasa, dużo jedzenia, zabawy, nagrody no i przede wszystkim super uczestnicy.
Celem rajdu była integracja rodzin oraz promocja zdrowego stylu życia.


Dziękujemy Panu Komendantowi Komisariatu Policji w Sędziszowie podkom. Robertowi Durdzińskiemu za pomoc w zabezpieczeniu trasy podczas rajdu oraz pracownikom OSiR i UM Sędziszów za pomoc przy organizacji tej imprezy.

Oczywiście zapraszamy na następny rajd!!!

GALERIA