Ośrodek Sportu i Rekreacji
w Sędziszowie

ul. Dworcowa 20A
tel./fax: 41 381-27-30, 41 381-27-36
e-mail: osir@sedziszow.pl

Czcionka

Kontrast

Czcionka

Kontrast

II Wakacyjny Rodzinny Rajd Rowerowy „Rowerem Bezpiecznie do celu”

Opublikowano 4 lipca 2016, 11:44

mDSC_0103W dniu 2 lipca 2016 r. odbył się II Wakacyjny Rodzinny Rajd Rowerowy „Rowerem Bezpiecznie do celu”, który został zorganizowany przez Ośrodek Sportu i Rekreacji
w Sędziszowie. Na starcie pojawiło się około 65 uczestników w różnym wieku, najmłodszy nie miał nawet roku. O godzinie 10.00 wszyscy wystartowali z Bazy Turystyczno- Kulturalno-Rekreacyjnej. W tym roku podstawowa trasa rajdu miała 22 km, ale dla chętnych była druga, dłuższa trasa licząca 32 km.
Dla uczestników rajdu organizatorzy przygotowali grilla u Państwa Grzychów Krzelowie, podczas którego zostały zorganizowane gry i zabawy dla dzieci i dla dorosłych. Po atrakcjach i odpoczynku wszyscy wyruszyli w drogę powrotną.

Na mecie sierżant Kamil Brzeziński z Komisariatu Policji w Sędziszowie, który czuwał nad bezpieczeństwem uczestników rajdu wygłosił pogadankę dla najmłodszych o bezpieczeństwie nad wodą. Każdy rowerzysta otrzymał z rąk Burmistrza Sędziszowa Wacława Szarka dyplom za uczestnictwo w Rajdzie.

Impreza była przednia, fajna trasa, dużo jedzenia, atrakcje, zabawy, nagrody no i przede wszystkim super uczestnicy.
Celem rajdu była promocja zdrowego stylu życia oraz integracja rodzin.
Dziękujemy Panu Michałowi Pałce za ufundowanie słodkich bułek i chlebów dla uczestników imprezy oraz Komendantowi Komisariatu Policji w Sędziszowie podkom. Robertowi Durdzińskiemu za pomoc w zabezpieczeniu imprezy.

GALERIA