Ośrodek Sportu i Rekreacji
w Sędziszowie

ul. Dworcowa 20A
tel./fax: 41 381-27-30, 41 381-27-36
e-mail: osir@sedziszow.pl

Czcionka

Kontrast

Czcionka

Kontrast

IX Turniej Tenisa Ziemnego Mężczyzn

Opublikowano 11 sierpnia 2015, 06:37

W dniach 07 – 09 sierpnia 2015 roku na terenie Bazy Turystyczno – Kulturalno – Rekreacyjnej Ośrodka Sportu i Rekreacji w Sędziszowie odbyły się warsztaty tenisa ziemnego dla dzieci, prowadzone przez członków Sędziszowskiej Ligi Tenisa Ziemnego oraz IX Turniej Tenisa Ziemnego Mężczyzn w Grze Pojedynczej o Puchar Burmistrza Sędziszowa w ramach obchodów 10 – lecia bazy TKR i 5 lecia OSiR Sędziszów. Podczas warsztatów, które zostały przeprowadzone dnia 7 sierpnia w godzinach popołudniowych, dzieci na kortach szlifowały swoje pierwsze kroki z rakietą tenisową. Wsłuchane uważnie we wskazówki Pana Zygmunta Ogórka, dzielnie zmagały się z upałem ćwicząc poszczególne elementy gry w tenisa ziemnego z pozostałymi członkami Ligi. Kolejne warsztaty już 21 sierpnia o godzinie 17. Zapraszamy serdecznie!!!

Następnego dnia, z samego rana nadszedł czas na pokaz umiejętności gry w tenisa ziemnego – rozpoczął się turniej tenisowy. Do zawodów przystąpiło 20 chętnych zawodników z kraju i z zagranicy. Tenisiści po rozlosowaniu par przystąpili do zmagań na kortach. Przy tak wysokich temperaturach jakie towarzyszyły nam w ten weekend zawodnicy rozegrali prawie 30 meczy które trwały niekiedy po 3 godziny. Późnym wieczorem w niedziele został wyłoniony zwycięzca Turnieju Tenisa Ziemnego w Grze Pojedynczej Mężczyzn o Puchar Burmistrza Sędziszowa. Został nim Mariusz Wydrzyński. Mecz o drugie i trzecie miejsce został przełożony z powodu wysokich temperatur i zostanie rozegrany w późniejszym terminie. Dyplomy oraz upominki zostaną wręczone podczas uroczystości jubileuszowych OSiR – u.
Dziękujemy wszystkim zawodnikom za wspaniałą grę w tak trudnych warunkach atmosferycznych jakie były podczas turnieju i dostarczenie wielu wspaniałych wrażeń. Dziękujemy im również za pełen profesjonalizm oraz propagowanie gry w tenisa ziemnego. Zapraszamy wszystkich już w dniach 5 – 6 września na Turniej w Tenisa Ziemnego w Grze Deblowej Mężczyzn o Puchar Dyrektora Ośrodka Sportu i Rekreacji w Sędziszowie.