Ośrodek Sportu i Rekreacji
w Sędziszowie

ul. Dworcowa 20A
tel./fax: 41 381-27-30, 41 381-27-36
e-mail: osir@sedziszow.pl

Czcionka

Kontrast

Czcionka

Kontrast

Sportowa wizyta z Ukrainy

Opublikowano 24 lipca 2015, 05:52

W dniach od 20 do 22 lipca br. na terenie Bazy TKR w Sędziszowie gościliśmy z wizytą młodzież z Ukrainy ze szkoły sportowej w miejscowości Wołoczysk. Goście dotarli do Sędziszowa późnym wieczorem w poniedziałek i zostali zakwaterowani w internacie w Krzelowie.

Następnego dnia pod okiem swojego trenera Mykoła Olijnyk rozegrali mecz na stadionie „Unii” w Sędziszowie o puchar Starosty Jędrzejowskiego z tutejszą drużyną juniorów prowadzoną przez Pana Tomasza Gardiewa. Mecz zakończył się wynikiem 5 – 2 dla drużyny z MKS Unia Sędziszów. Puchary wręczył Wicestarosta Jędrzejowa Pan Janusz Grabek oraz Przewodnicząca Rady Powiatu Pani Ewa Kubas – Samociuk, a słodkie upominki wręczyli Burmistrz Sędziszowa Wacław Szarek i Dyrektor OSiR Sędziszów Krzysztof Chmaruk. 22 lipca br. obie drużyny stanęły do rewanżu. Tym razem drużyna gości okazała się lepsza i wygrała z naszymi juniorami 6 – 4 zdobywając tym samym Puchar Burmistrza Sędziszowa.

Po wręczeniu pucharów przez Burmistrza Sędziszowa oraz medali pamiątkowych przez Dyrektora OSiR Sędziszów i Prezesa Klubu MKS Unia Sędziszów Jana Wiencka młodzież skorzystała z plaży i kąpieliska na terenie Bazy TKR. Rywalizacja młodych piłkarzy z obu drużyn była zacięta do samego końca a mecz stał na wysokim poziomie. Dziękujemy naszym gościom oraz juniorom z Unii za wspaniałe widowisko. Późnym popołudniem sportowcy wraz ze swymi opiekunami panem Romanem Jlkiew i Panią Olgą Selska odwiedzili nasz zespół basenów korzystając z jego wielu atrakcji.