Ośrodek Sportu i Rekreacji
w Sędziszowie

ul. Dworcowa 20A
tel./fax: 41 381-27-30, 41 381-27-36
e-mail: osir@sedziszow.pl

Czcionka

Kontrast

Czcionka

Kontrast

Otwarcie sezonu Morsów 2017 / 2018

Opublikowano 3 grudnia 2017, 03:44

mini

W niedzielę 3 grudnia 2017 roku po raz szósty na Kąpielisku Bazy Turystyczno-Kulturalno-Rekreacyjnej w Sędziszowie, Sędziszowskie Morsy rozpoczęły sezon zimowy wspólnie z kolegami z Jędrzejowskiego Klubu Morsa.
Po wspólnym pozowaniu do pamiątkowego zdjęcia a następnie po krótkiej rozgrzewce, członkowie klubów śmiało wchodzili do zimnej wody, oddając się niezwykle dobrze wpływającej na zdrowie kąpieli.
Sędziszowskim i Jędrzejowskim Morsom towarzyszyły rodziny a także osoby zainteresowane przystąpieniem do Sędziszowskiego Klubu Morsa, które z wielkim podziwem obserwowały poczynania Morsów w wodzie.
Cieszy również fakt że coraz częściej przychodzą osoby które po zobaczeniu że kąpiel w zimnej wodzie nie jest taka straszna, a przynosi duże korzyści dla zdrowia decyduje się na dołączenie do klubu morsa. Po kąpieli Burmistrz Sędziszowa Wacław Szarek oraz opiekun klubu dyr. OSiR Krzysztof Chmaruk zaprosili wszystkich członków klubów z Sędziszowa i Jędrzejowa wraz z towarzyszącymi im rodzinami oraz przyszłych morsów na gorącą kawę, herbatę i ciastka.
Sędziszowskie Morsy zapraszają wszystkich chętnych do wspólnej kąpieli mając na uwadze nasze hasło „Zimna woda zdrowia doda”.
Spotykamy się w każdą sobotę i niedzielę o godzinie 1200 Baza Turystyczno – Kulturalno – Rekreacyjna w Sędziszowie ulica Sportowa 5.

Krzysztof Chmaruk

 

GALERIA