Ośrodek Sportu i Rekreacji
w Sędziszowie

ul. Dworcowa 20A
tel./fax: 41 381-27-30, 41 381-27-36
e-mail: osir@sedziszow.pl

Czcionka

Kontrast

Czcionka

Kontrast

VI Międzyzakładowy Turniej Piłki Nożnej Halowej o Puchar Burmistrza Sędziszowa

Opublikowano 21 marca 2016, 04:26

6_Turniej_Pilki_HalowejDnia 20 marca 2016 roku już po raz szósty odbył się Międzyzakładowy Turniej Piłki Nożnej Halowej o Puchar Burmistrza Sędziszowa.
Do turnieju przystąpiło sześć drużyn : DP Clean Tech , LHS , Olimpia Sędziszów, Sefako s.a., Usługi Ślusarsko – Spawalnicze oraz OSiR Sędziszów.
Po przywitaniu drużyn oraz kibiców przez Dyrektora OSiR Pana Krzysztofa Chmaruka oraz Burmistrza Sędziszowa Pana Wacława Szarka przystąpiono do losowania grup. Nad prawidłowym przebiegiem losowania czuwał sędzia techniczny Pan Tomasz Gardiew. I tak oto w grupie A znalazły się : OSiR Sędziszów, Olimpia Sędziszów oraz Sefako S.A. Grupę B tworzyły: LHS , DP Clean Tech i Usługi Ślusarsko – Spawalnicze. Po krótkim objaśnieniu z kapitanami drużyn zasad gry, główny sędzia turnieju Pan Dariusz Juszczyk rozpoczął VI Międzyzakładowy Turniej Piłki Nożnej Halowej.
Wyniki fazy grupowej przedstawia poniższa tabela:

Grupa A

Olimpia Sędziszów

7

OSiR Sędziszów

1

OSiR Sędziszów

1

Sefako S.A.

4

Olimpia Sędziszów

2

Sefako S.A.

2

 

Grupa B

 

DP Clean Tech

2

LHS

1

LHS

5

Usługi Ślusarsko –Spawalnicze

2

DP Clean Tech

3

Usługi Ślusarsko –Spawalnicze

5

 

Po rozgrywkach w fazie grupowej z turniejem pożegnały się drużyny DP Clean Tech i OSiR Sędziszów.

Pozostałe drużyny rozegrały ze sobą mecze o finały. Wyniki tych meczy przedstawiają się następująco: Olimpia – LHS 0-2; Sefako S.A – U.Ś.S. 1-1 ( karne 5-6).

Po zaciętych meczach a zwłaszcza emocjonujących rzutach karnych w meczu Sefako S.A. – UŚS wyłoniono pary finałowe. O trzecie miejsce zagrały drużyny Olimpii Sędziszów z Sefako S.A. ( 1-1). Tutaj też rzuty karne rozwiązały sprawę trzeciego miejsca. Zwycięską ekipą okazała się drużyna Sefako S.A która pokonała Olimpię 3-1.

Mecz na który wszyscy czekali z niecierpliwością, mecz finałowy został rozegrany pomiędzy LHS a Usługi Ślusarsko – Spawalnicze. W tym meczu który stał na wysokim poziomie a zwłaszcza popisowe akcje bramkarzy obu drużyn , zwycięzcą okazał się LHS pokonując swojego rywala 1-0.

Radość zwycięzców turnieju była niesamowita. Słowa uznania należą się również drużynie Usługi Ślusarsko – Spawalnicze, która pierwszy raz przystępowała do turnieju i od razu znalazła się w finale rozgrywek.

Na koniec zawodów Burmistrz Sędziszowa oraz Dyrektor OSiR Sędziszów wręczyli zwycięskim drużyną puchary i dyplomy dziękując przy tym za wspaniałe widowisko i grę w duchu fair play.

Wybrano również najlepszego bramkarza i piłkarza turnieju. Pamiątkowe statuetki otrzymali Zbigniew Seredyka (LHS) – Najlepszy Bramkarz oraz Bartosz Maludziński (Usługi Ślusarsko – Spawalnicze) – Najlepszy Piłkarz Turnieju.

Organizatorzy dziękują wszystkim drużyną , kibicą oraz sędziom za to że już po raz szósty można było bawić się na sportowo na takiej imprezie. Zapraszamy za rok!!!

GALERIA