Ośrodek Sportu i Rekreacji
w Sędziszowie

ul. Dworcowa 20A
tel./fax: 41 381-27-30, 41 381-27-36
e-mail: osir@sedziszow.pl

Czcionka

Kontrast

Czcionka

Kontrast

Turniej Piłki Nożnej Halowej „Sędziszowska Piłka Młodych 2018”

Opublikowano 7 kwietnia 2018, 05:15

mDSC_0123

W dniu 7 kwietnia 2018 roku w hali Ośrodka Sportu i Rekreacji w Sędziszowie odbył się po raz pierwszy zorganizowany przez Uczniowski Klub Sportowy „HERKULES” i Ośrodek Sportu i Rekreacji w Sędziszowie, pod Patronatem Burmistrza Sędziszowa Wacława Szarka Turniej Piłki Nożnej Halowej „Sędziszowska Piłka Młodych 2018”.

Uczniowski Klub Sportowy „HERKULES” przy Ośrodku Sportu i Rekreacji w Sędziszowie istnieje od 2011 roku zrzeszając 110 zawodniczek i zawodników w czterech sekcjach:
1. sekcja piłki nożnej – 2 grupy,
2. sekcja pływacka,
3. sekcja piłki ręcznej,
4. sekcja piłki siatkowej

Turniej rozgrywany był w ramach obchodów 100 lecia odzyskania niepodległości przez Polskę. Swój udział zgłosiło 6 drużyn:
1. Fotball Academy Jędrzejów,
2. UKS „HERKULES”I
3. Dąb Nagłowice,
4. UKS „HERKULES” II,
5. Pogoń Miechów ,
6. Nida Sobków .

Turniej został zorganizowany z myślą o najmłodszych piłkarzach zrzeszonych w klubach sportowych z rocznika 2008-2009. Uczestników Turnieju przywitał Prezes UKS „HERKULES” – dyr. OSIR – Pan Krzysztof Chmaruk, życząc dobrej zabawy i gry w duchu fair play. Drużyny zostały podzielone na dwie grupy, a mecze trwały 2 x 10 minut.

Grupa I                                                   Grupa II
1. Dąb Nagłowice                                  1. Pogoń Miechów
2. Nida Sobków                                     2. FA Jędrzejów
3. UKS HERKULES I                             3. UKS HERKULES II

Po ciekawych zmaganiach, grze na naprawdę wysokim poziomie, nastąpił moment wręczenia pucharów i dyplomów dla wszystkich drużyn, których fundatorem był Prezes UKS „HERKULES” – Pan Krzysztof Chmaruk. Wszystkie drużyny otrzymały również słodycze które ufundował i wręczył Burmistrz Sędziszowa Pan Wacław Szarek.

Wyniki meczów:
1. Dąb Nagłowice – 3:1 – Nida Sobków
2. Pogoń Miechów – 5:2 – FA Jędrzejów
3. Dąb Nagłowice – 6:2 – Herkules I
4. Pogoń Miechów – 3:0 – Herkules II
5. Nida Sobków – 3:0 – Herkules I
6. FA Jędrzejów – 3:2 – Herkules II

Ostateczne wyniki rywalizacji przedstawiają się następująco:
I miejsce – Pogoń Miechów
II miejsce – Dąb Nagłowice
III miejsce – FA Jędrzejów
IV miejsce – Nida Sobków
V miejsce – Herkules I
VI miejsce – Herkules II

Podczas turnieju został wybrany również najlepszy strzelec turnieju, którym został Alan Osman – Dąb Nagłowice

Najlepszym Bramkarzem turnieju został Jakub Kusarek – Pogoń Miechów , którzy otrzymali Statuetki Prezesa UKS HERKULES – Krzysztofa Chmaruka.

Organizator zapewnił wszystkim uczestnikom turnieju napoje oraz poczęstunek w postaci słodkich bułek które przekazał zawsze niezawodny Michał Pałka – Piekarnia w Sędziszowie.Turniej sędziowali trenerzy poszczególnych klubów sportowych: Zbigniew Krupa, Karol Smorąg, Bogusław Seweryn, Paweł Podyma, Hubert Pańtak , obsługa techniczna Damian Kłek.

Organizatorzy turnieju złożyli serdeczne podziękowania dla zawodników, sędziów oraz dla obsługi technicznej. Serdeczne podziękowania należą się licznie zgromadzonym kibicom za ich doping i wspieranie swoich drużyn. Liczymy że ten turniej na stałe wpisze się w kalendarz turniejów organizowanych przez UKS „HERKULES” i Ośrodek Sportu i Rekreacji w Sędziszowie dając możliwość rozwoju młodym adeptom piłki nożnej .

Krzysztof Chmaruk

 

 

GALERIA