Ośrodek Sportu i Rekreacji
w Sędziszowie

ul. Dworcowa 20A
tel./fax: 41 381-27-30, 41 381-27-36
e-mail: osir@sedziszow.pl

Czcionka

Kontrast

Czcionka

Kontrast

Mecze „Opłatkowe”

Opublikowano 21 grudnia 2015, 09:32

2015-12-20_meczDnia 20 grudnia 2015 roku w Ośrodku Sportu i Rekreacji w Sędziszowie odbyły się mecze ,,Opłatkowe’’ pomiędzy Reprezentacją Polski Oldbojów w futsalu +35 przy PZPN i Reprezentacją Oldbojów Unii Sędziszów + 35 oraz Reprezentacją PSOUU w Kielcach w piłce nożnej halowej i Reprezentacja ministrantów parafii pw. Świętych Apostołów Piotra i Pawła w Sędziszowie. Impreza została zorganizowana przez OSiR Sędziszów oraz Parafię pw. Św. Apostołów Piotra i Pawła w Sędziszowie. Patronat honorowy objął Burmistrz Sędziszowa.

 

Po przywitaniu zawodników i sporej rzeszy kibiców przez Dyrektora Ośrodka Sportu i Rekreacji w Sędziszowie Krzysztofa Chmaruka oraz proboszcza parafii św. Piotra i Pawła w Sędziszowie ks. Edwarda Giemzę, przystąpiono do rozgrywek.

Pierwszy mecz został rozegrany przez ministrantów i Polskie Stowarzyszenie Osób Upośledzonych Umysłowo. Po zaciętym meczu i wspaniałych akcjach a także dużej ilości bramek, mecz zakończył się wynikiem 7- 3 dla reprezentacji ministrantów z parafii pw. Św Apostołów Piotra i Pawła w Sędziszowie. Po wręczeniu pamiątkowych dyplomów przez Burmistrza Sędziszowa Wacława Szarka przyszedł czas na mecz Reprezentacji Polski Oldbojów w futsalu +35 przy PZPN i Reprezentacji Oldbojów Unii Sędziszów + 35 .

Po uroczystym odśpiewaniu hymnu państwowego przez obie drużyny oraz kibiców, padł pierwszy gwizdek. Również ten mecz stał na wysokim poziomie , a kibice mogli zobaczyć naprawdę ciekawe akcje i również grad bramek ponieważ mecz zakończył się wynikiem 5 -1 dla Reprezentacji Polski Oldbojów.

Wszystkie mecze rozegrane zostały w duchu fair play, a ilość strzelonych bramek może świadczyć o dużej atrakcji tych spotkań. Po zakończeniu spotkania obie drużyny również otrzymały pamiątkowe dyplomy wręczone przez Burmistrza Sędziszowa, który na koniec wraz z Dyrektorem OSiR Panem Krzysztofem Chmarukiem podziękowali zawodnikom i kibicom za to wspaniałe widowisko.

Organizatorzy pragną podziękować wszystkim uczestnikom spotkania, kibicom oraz Panu Dariuszowi Juszczykowi i Panu Tomaszowi Gardiew za sędziowanie i obsługę techniczną meczu, Panu Janowi Więckowi Prezesowi Unii Sędziszów oraz Stowarzyszeniu na Rzecz Rozwoju Sędziszowa.