Ośrodek Sportu i Rekreacji
w Sędziszowie

ul. Dworcowa 20A
tel./fax: 41 381-27-30, 41 381-27-36
e-mail: osir@sedziszow.pl

Czcionka

Kontrast

Czcionka

Kontrast

Ferie z OSiR’em

Opublikowano 29 stycznia 2016, 07:50

Ferie_z_OSiRemW dniach od 25 do 29 stycznia 2016 roku w Ośrodku Sportu i Rekreacji w Sędziszowie odbywały się zimowe półkolonie, które wpisane są w roczny cykl imprez w OSiR.
W pierwszym dniu wszyscy uczestnicy zostali zapoznani z regulaminem półkolonii. Zostały również utworzone grupy i przydzielone poszczególnym opiekunom.

Zajęcia odbywały się przez 5 dni w godzinach od 10.00 do 14.00. W codziennych zabawach uczestniczyło 60 dzieci z całej Gminy Sędziszów. W trakcie trwania zimowych półkolonii do dyspozycji uczestników oddane były sale gimnastyczne w Zespole Szkół Ogólnokształcących, sala konferencyjna, basen, stoły do tenisa stołowego oraz piłkarzyki w OSiR. Nad bezpieczeństwem dzieci czuwali wykwalifikowani opiekunowie, którzy bezpłatnie pomagali nam w koordynowaniu półkolonii. Byli to nasi pracownicy, instruktorzy i ratownicy. Dzieci uczestniczące w półkoloniach grały m. in.: w piłkę ręczną, piłkę nożną halową. Zostały zorganizowane różnego rodzaju turnieje i zawody jak np.: turniej tenisa stołowego, turniej piłkarzyków, turniej piłki nożnej halowej.

Zajęcia odbywały się również na basenie, gdzie pod okiem instruktorów i opiekunów uczestnicy półkolonii doskonalili swoje umiejętności pływackie, a nieumiejący pływać korzystali z lekcji udzielanych przez instruktorów.
Patronat honorowy nad naszym przedsięwzięciem objął Burmistrz Sędziszowa – Pan Wacław Szarek.

Wszyscy uczestnicy półkolonii codziennie korzystali z ciepłego posiłku ufundowanego przez Stowarzyszenie Na Rzecz Rozwoju Sędziszowa.
​Na zakończenie półkolonii każde dziecko otrzymało dyplom uczestnictwa z rąk Pan Burmistrza – Wacława Szarka i Dyrektora OSiR- Pana Krzysztofa Chmaruka. Mamy nadzieję, że w przyszłym roku będziemy mogli znów zorganizować zajęcia dla dzieci z całej Gminy Sędziszów.

 

Zobacz galerię