Czcionka

Kontrast

Turniej Tenisa Ziemnego o Puchar Burmistrza Sędziszowa

Opublikowano 20 czerwca 2016, 12:44

mDSCN0306W dniach 18 – 19 czerwca 2016 roku na kortach znajdujących się na terenie Bazy TKR w Sędziszowie odbył się już po raz 10 Turniej Tenisa Ziemnego o Puchar Burmistrza Sędziszowa Wacława Szarka w Grze Pojedynczej Mężczyzn.

Do zawodów przystąpiło dziewięciu graczy, którzy po rozlosowaniu grup przystąpili do zmagań na korcie. W tym roku pogoda była bardziej łaskawa dla zawodników, choć czasem zdradliwy wiatr potrafił zakręcić piłką. Po dwóch dniach gry wyłoniono zwycięzców turnieju. Na najniższym stopniu podium uplasował się Dawid Otwinowski. Drugie miejsce po dobrym meczu finałowym zajął Marcin Ogórek, a zwycięzcą został Marcin Wydrzyński. Dziękujemy wszystkim uczestnikom Turnieju za wspaniałą grę i promocję tenisa ziemnego.

Puchary , nagrody oraz dyplomy zostaną wręczone przez Organizatorów podczas XVII Dni Sędziszowa dnia 25 czerwca 2016 roku.