Ośrodek Sportu i Rekreacji
w Sędziszowie

ul. Dworcowa 20A
tel./fax: 41 381-27-30, 41 381-27-36
e-mail: osir@sedziszow.pl

Czcionka

Kontrast

Czcionka

Kontrast

Zakończenie sezonu tenisa ziemnego 2018

Opublikowano 20 stycznia 2018, 06:48

mDSC_0027W dniu 20 stycznia 2018 roku odbyło się spotkanie podsumowujące piąty już sezon zawodników Sędziszowskiej Ligi Tenisa Ziemnego działającej przy Ośrodku Sportu i Rekreacji w Sędziszowie.
W spotkaniu wzięło udział 15 zawodników oraz osoby towarzyszące.

Podczas spotkania wręczono puchary Burmistrza Sędziszowa Wacława Szarka za zajęcie I,II i III miejsca w lidze tenisa ziemnego w grze pojedynczej, oraz puchar Dyrektora Ośrodka Sportu i Rekreacji Krzysztofa Chmaruka w grze podwójnej, również wszyscy zawodnicy otrzymali dyplomy.
Wręczenia dokonał Burmistrz Sędziszowa Wacław Szarek, dyrektor OSiR Krzysztof Chmaruk oraz koordynator Ligi Marcin Ogórek.

W trakcie spotkania zostały przedstawione statystyki podsumuwujące miniony sezon, jak i również omówione zostały działania na przyszły sezon oraz problemy wynikłe podczas minionego sezonu. Wszyscy zawodnicy podjęli zobowiązania, że jeszcze bardziej będą propagować ten rodzaj sportu wśród swoich znajomych, aby zachęcić ich do udziału w Sędziszowskiej Lidze Tenisa Ziemnego. Szczególny nacisk zostanie położony na przyciągnięcie dzieci i młodzieży chcących się nauczyć gry w tenisa ziemnego.


Jeszcze raz zachęcamy wszystkich chętnych do udziału w Sędziszowskiej Lidze Tenisa Ziemnego.

Poniżej klasyfikacja w lidze singla i debla:

Liga singlowa:
1. Dawid Otwinowski
2. Marcin Ogórek
3. Paweł Lech
3. Igor Sali

Liga deblowa:

Liga deblowa z przyczyn nie zależnych od zawodników nie została zakończona, ale puchar Dyrektora OSiR został przyznany najbardziej zaangażowanemu zawodnikowi w grze w lidze deblowej Kazimierzowi Imborowi.
Pełne zestawienie wyników już wkrótce w zakładce „Kluby sportowe – Sędziszowska Liga Tenisa”

Krzysztof Chmaruk

GALERIA

 

http://sportclubrank.pl/sz_tabelka_turniejowa.php?lista=4043