Ośrodek Sportu i Rekreacji
w Sędziszowie

ul. Dworcowa 20A
tel./fax: 41 381-27-30, 41 381-27-36
e-mail: osir@sedziszow.pl

Czcionka

Kontrast

Czcionka

Kontrast

Zakończenie sezonu – Baza TKR 2016

Opublikowano 19 września 2016, 11:08

mDSC_0030W dniu 17.09.2016 roku na Bazie Turystyczno- Kulturalno- Rekreacyjnej odbył się Festyn Rodzinny z okazji pożegnania lata. Program imprezy był bardzo ciekawy, niestety zawiodła pogoda.
W ramach festynu został rozegrany mecz piłkarski pomiędzy drużyną Osiedla Sady, a LHS Sędziszów, który zakończył się wynikiem 3-1 dla drużyny z Sadów.
Przybyłych powitał Burmistrz Sędziszowa Pan Wacław Szarek, Dyrektor Ośrodka Sportu
i Rekreacji w Sędziszowie Pan Krzysztof Chmaruk i Dyrektor Samorządowego Centrum Kultury im. Jana Pawła II w Sędziszowie Pani Jolanta Wiekiera. Pomimo niesprzyjającej pogody życzyli wszystkim udanej imprezy.

Do wspólnej zabawy zostały zaproszone dzieci, a blok gier i zabaw pod tytułem Tropem Rycerskiej przygody poprowadził Teatr Edukacji i Profilaktyki MASKA z Krakowa, a nagrody dla zwycięzców konkursów ufundowała firma PSB Mrówka Państwa Zbierańskich.
Podczas festynu zostały wręczone nagrody i dyplomy uczestnikom Turnieju Tenisa Ziemnego w Grze Deblowej o Puchar Dyrektora OSiR, który rozgrywany był w dniach 27-28 sierpnia 2016 roku.
Aby tradycji stało się zadość na scenie wystąpili również młodzi wokaliści ze Studia Piosenki, którzy swoje pasje rozwijają w Samorządowym Centrum Kultury im. Jana Pawła II w Sędziszowie pod opieką Pani Katarzyny Kornaś. Jako pierwsza na naszej scenie utwór „Babę zesłał Bóg” zaśpiewała Agata Fugat, z piosenką „Tears in Haven” wystąpił Marcel Podgórski, a Mateusz Gregorczyk zaprezentował „Too much love will kill you” i „Take me to chuch”.
Po występach młodzieży przyszła kolej na niejaką nowość. Po raz pierwszy w Sędziszowie odbył się pokaz Strongman, podczas którego swoich sił próbowali zarówno mężczyźni jak i kobiety, a także dzieci. Zwycięzcy w konkurencjach siłowych zostali nagrodzeni pucharami i drobnymi upominkami.
Po pokazie nadszedł czas na gwiazdę wieczoru, którą był tym razem zespół Tacy Sami. Podczas koncertu mogliśmy poczuć energię charakterystyczną dla gigantów polskiego rocka. Grupa zaśpiewała największy hity gwiazd polskiego rocka, przy których bawiliśmy do późnych godzin wieczornych.
Dla wytrwałych, którym nie przeszkadzał padający deszcz, odbyła się dyskoteka live, do której zagrał zespół GEST.
Organizatorami Festynu Rodzinnego z okazji pożegnania lata był Burmistrz Sędziszowa, Ośrodek sportu i Rekreacji oraz Samorządowe Centrum Kultury im. Jana Pawła II.

Dziękujemy organizatorom i sponsorom, że mogliśmy uczestniczyć w tak fajnej imprezie, a wszystkim państwu życzymy, aby jesień i zima upłynęły jak najszybciej i znowu nastało lato.

GALERIA