Ośrodek Sportu i Rekreacji
w Sędziszowie

ul. Dworcowa 20A
tel./fax: 41 381-27-30, 41 381-27-36
e-mail: osir@sedziszow.pl

Czcionka

Kontrast

Czcionka

Kontrast

WIELKA PIŁKA W SĘDZISZOWIE

Opublikowano 11 maja 2021, 11:32

obraz-20210511Takiego turnieju jeszcze w Sędziszowie nie było. Dwa dni grania na najwyższym poziomie. Dwunastoletni futboliści naprawdę czarowali :-)
8 i 9 maja na obiektach OSIR-u gdzie na co dzień swoje mecze rozgrywają zawodnicy Unii Sędziszów odbyły się zawody szkoleniowe dla zawodników z rocznika 2009 , których organizatorem była Akademia Piłkarska Mam Talent z Krzeszowic wraz ze swoim działem skautingu pod nazwą APMT Polska.

Na boisku mogliśmy podziwiać młodych graczy m.in Legii Warszawa, Zagłębia Lubin, Cracovii Kraków, Zagłębia Sosnowiec, Beniaminka Krosno, Wisły Czarny Dunajec, Łódzkiej Akademii Futbolu,Wichru Kobyłka,Drukarza Warszawa i Barca Academy czyli drużyn słynących ze świetnego szkolenia młodzieży.Bardzo jesteśmy ciekawi jakie będą piłkarskie losy tych młodych piłkarzy bo poziom prezentowanych przez nich umiejętności był naprawdę duży.Być może już za pare lat zobaczymy któregoś z nich na boiskach Polskiej Ekstraklasy.

Dziękujemy Panu Janowi Wienckowi i całemu sztabowi Unii Sędziszów za rewelacyjne przygotowanie płyty boiska, Dyrektorowi OSIR-u Panu Krzysztofowi Chmarukowi i pracownikom za ugoszczenie drużyn ,trenerom, piłkarzom, sędziom, obsłudze medycznej i wszystkim osobom zaangażowanym w organizację gier szkoleniowych. Były wielkie emocje i dużo dobrego futbolu. Jeszcze raz wielkie dzięki :)

Pozdrawiam
Grzegorz Krzysiak

GALERIA

GALERIA