Ośrodek Sportu i Rekreacji
w Sędziszowie

ul. Dworcowa 20A
tel./fax: 41 381-27-30, 41 381-27-36
e-mail: osir@sedziszow.pl

Czcionka

Kontrast

Czcionka

Kontrast

Otwarcie sezonu Morsów 2016 – 2017

Opublikowano 4 grudnia 2016, 03:03

mDSC_0015W niedzielę 4 grudnia 2016 roku, już po raz piąty na Kąpielisku Bazy Turystyczno-Kulturalno-Rekreacyjnej w Sędziszowie, Sędziszowskie Morsy rozpoczęły sezon zimowy wspólnie z koleżankami i kolegami z Jędrzejowskiego Klubu Morsa. Morsów z Sędziszowa i Jędrzejowa odwiedził święty Mikołaj w towarzystwie dwóch śnieżynek, który grzecznych morsów obdarował słodyczami a niegrzecznych skarcił swoją specjalną rózgą. Po wspólnym pozowaniu do pamiątkowego zdjęcia a następnie po krótkiej rozgrzewce, członkowie klubów śmiało wchodzili do zimnej wody, oddając się niezwykle dobrze wpływającej na zdrowie kąpieli.

Sędziszowskim i Jędrzejowskim Morsom towarzyszyły rodziny a także inne osoby obecne w tym czasie na Bazie TKR, które z wielkim podziwem obserwowały poczynania Morsów w wodzie. Cieszy również fakt że do klubu wstępują nowi członkowie. Po kąpieli Burmistrz Sędziszowa Wacław Szarek oraz opiekun klubu dyr. OSiR Krzysztof Chmaruk zaprosili wszystkich członków klubów z Sędziszowa i Jędrzejowa wraz z towarzyszącymi im rodzinami na gorącą kawę, herbatę i ciastka.
Sędziszowskie i Jędrzejowskie Morsy zapraszają wszystkich chętnych do wspólnej kąpieli mając na uwadze nasze hasło „Zimna woda zdrowia doda”.

Spotykamy się w każdą niedzielę o godzinie 1200 Baza Turystyczno – Kulturalno – Rekreacyjna w Sędziszowie ulica Sportowa 5.

Krzysztof Chmaruk

GALERIA