Ośrodek Sportu i Rekreacji
w Sędziszowie

ul. Dworcowa 20A
tel./fax: 41 381-27-30, 41 381-27-36
e-mail: osir@sedziszow.pl

Czcionka

Kontrast

Czcionka

Kontrast

Morsy – podsumowanie sezonu

Opublikowano 30 marca 2022, 03:32

Walentynkowo (6)Późną jesienią gdy temperatura powietrza spadła poniżej 10 stopni miłośnicy zimnych kąpieli rozpoczęli sezon 2021/2022. W każdą niedzielę o godzinie 11:00 spotykali się na kąpielisku w Sędziszowie na Bazie Turystyczno-Kulturalno-Rekreacyjnej.
Sympatyków zanurzania się w lodowatej wodzie z tygodnia na tydzień przybywało.
Jednych do morsowania przekonało hartowanie organizmu, a tym samym zwiększanie odporności, innych poprawienie krążenia. Jednak jak sami mówią najbardziej do niedzielnych kąpieli w zimnej wodzie przyciąga gorąca atmosfera, endorfiny i radość z przebywania w grupie sympatycznych osób o podobnych zainteresowaniach.
Każde spotkanie było inne. Było Mikołajkowo, było walentynkowo, w powietrzu unosiły się czerwone walentynkowe serca. W marcową niedzielę przy promieniach słońca z kwiatowymi girlandami przenieśli się na hawajski urlop.
Nie zabrakło ich też w trudnych chwilach. Miłośnicy morsowania przyłączyli się do akcji charytatywnej, wspierającej ofiary wojny na Ukrainie.
Sezon morsowania 2021/2022 niebawem wraz ze wzrostem temperatury powietrza się zakończy pozostaną piękne wspomnienia uwiecznione na fotografiach, nowe przyjaźnie na lata.

 

GALERIA – RAZEM Z UKRAINĄ

GALERIA – WALENTYNKOWO

GALERIA – MIKOŁAJKOWO

GALERIA – DZIEŃ KOBIET / HAWAJE