Ośrodek Sportu i Rekreacji
w Sędziszowie

ul. Dworcowa 20A
tel./fax: 41 381-27-30, 41 381-27-36
e-mail: osir@sedziszow.pl

Czcionka

Kontrast

Czcionka

Kontrast

Mikołajki w UKS „Hercules”

Opublikowano 7 grudnia 2015, 09:36

Mikołajki_w_UKS_HerculesW dniu 05.12.2015 r. na hali Ośrodka Sportu i Rekreacji w Sędziszowie po raz pierwszy z okazji Mikołajek odbyły się zawody sportowe dla dzieci zrzeszonych w Uczniowskim Klubie Sportowym „Herkules”.  W zawodach wzięło udział prawie 50 dzieci i ich rodzice. Zabawę poprowadzili Pan Krzysztof Chmaruk – prezes UKS „Herkules” przy Ośrodku Sportu i Rekreacji w Sędziszowie i instruktorzy – Pan Zbigniew Krupa, Marcin Domagała i Jakub Caban. Dzieci zostały podzielone na grupy wiekowe, które rywalizowały między sobą. Zwycięzcą był każdy, ponieważ ideą tych zwodów była zabawa i miłe spędzenie czasu z rodziną. Główną atrakcją zmagań był wyścig na gokartach, podczas którego dzieci świetnie się bawiły. Poza tym dzieci pokonywały tory przeszkód i slalomy. Podczas zmagań dzieciom kibicowali rodzice i rodzeństwo. Urozmaiceniem zabawy było przeciąganie liny wraz z rodzicami i jazda dwuosobowym gokartem rodziców z dzieckiem.

W trakcie trwania zawodów było wiele śmiechu i dobrej zabawy. Chcieliśmy pokazać, że można fajnie spędzać czas nie tylko przed telewizorem czy komputerem, ale przede wszystkim w towarzystwie innych i podejmując wyzwania sportowe.

Po zakończeniu zawodów sportowych wszystkie dzieci udały się do holu głównego OSiR, gdzie dwoje najmłodszych w asyście dyrektora OSiR i jednocześnie prezesa UKS „Herkules” zaświeciły choinkę czym rozpoczęły okres świąteczny w OSiR.
Kulminacyjnym punktem w tym dniu było spotkanie dzieci ze św. Mikołajem, który
w asyście śnieżynki Sylwii podarował każdemu dziecku paczkę ze słodkościami.
Mamy nadzieję, że w przyszłym roku również uda nam się zorganizować taką imprezę, i że będzie cieszyć się podobnym zainteresowaniem.

Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z zawodów.

Galeria