Ośrodek Sportu i Rekreacji
w Sędziszowie

ul. Dworcowa 20A
tel./fax: 41 381-27-30, 41 381-27-36
e-mail: osir@sedziszow.pl

Czcionka

Kontrast

Czcionka

Kontrast

MIKOŁAJKI NA SPORTOWO Z UKS HERKULES 2021

Opublikowano 6 grudnia 2021, 06:47

mDSC_00596 grudnia 2021 roku w hali sportowej Ośrodka Sportu i Rekreacji w Sędziszowie, rozpoczęły się po raz siódmy Mikołajki organizowane przez Uczniowski Klub Sportowy „HERKULES”. Od godziny 15:30 pod okiem trenera Jarosława Kota rozgrywany był mecz piłki ręcznej, a o godzinie 17:00 wszystkich zgromadzonych przywitał Dyrektor OSiR jednocześnie Prezes Stowarzyszenia Uczniowski Klub Sportowy „Herkules” w Sędziszowie Krzysztof Chmaruk.
Spośród wszystkich dzieci wybrano ośmioro najmłodszych, które zapaliły światełka na choince, a także iluminację świetlną. Tym akcentem rozpoczęto okres świąteczny w Ośrodku Sportu i Rekreacji w Sędziszowie.
I wreszcie nadszedł moment, na który najbardziej czekały dzieci, wizyta Świętego Mikołaja, który podarował każdemu dziecku paczkę ze słodkościami. W trakcie trwania Mikołajek na sportowo z UKS Herkules było wiele śmiechu i dobrej zabawy. Chcieliśmy po raz kolejny pokazać, że można fajnie i mile spędzać czas, nie tylko przed telewizorem czy komputerem, podejmując wyzwania sportowe, bawiąc się w gronie koleżanek i kolegów.
Po zakończeniu wizyty Mikołaja trener Tomasz Gardiew poprowadził zajęcia sportowe sekcji piłki nożnej grupy młodszej i starszej.
Mamy nadzieję, że w przyszłym roku również uda nam się zorganizować taką imprezę i również będzie cieszyć się podobnym zainteresowaniem. W tym roku jak
i poprzednim Mikołajki zostały zorganizowane w bardzo okrojonym zakresie ze względu na panujące obostrzenia związane z Covid – 19.
Uczniowski Klub Sportowy „Herkules” prowadzi sekcję piłki nożnej dwie grupy, młodszą i starszą, sekcję pływacką, sekcję piłki ręcznej i sekcję piłki siatkowej. Zapraszamy wszystkie chętne dzieci do uczestnictwa w zajęciach prowadzonych przez klub. Udział w tegorocznym spotkaniu wzięło 85 członków klubu.
Mikołajki 2021 „Na sportowo” odbyły się pod patronatem Burmistrza Sędziszowa Pana Wacława Szarka, a fundatorem paczek był Uczniowski Klub Sportowy „Herkules”. Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z Mikołajek z „Herkulesem” 2021.

Krzysztof Chmaruk

GALERIA