Ośrodek Sportu i Rekreacji
w Sędziszowie

ul. Dworcowa 20A
tel./fax: 41 381-27-30, 41 381-27-36
e-mail: osir@sedziszow.pl

Czcionka

Kontrast

Czcionka

Kontrast

MIKOŁAJKI NA SPORTOWO Z UCZNIOWSKIM KLUBEM SPORTOWYM „HERKULES” 2023

Opublikowano 6 grudnia 2023, 08:13

MIKOŁAJKI NA SPORTOWO Z UCZNIOWSKIM KLUBEM SPORTOWYM „HERKULES” 2023

6 grudnia 2023 roku w hali sportowej Ośrodka Sportu i Rekreacji w Sędziszowie, rozpoczęły się po raz dziewiąty Mikołajki organizowane przez Uczniowski Klub Sportowy „HERKULES”.

O godzinie 17:00 wszystkich zgromadzonych przywitał Dyrektor OSiR jednocześnie Prezes Stowarzyszenia Uczniowski Klub Sportowy „Herkules” w Sędziszowie Krzysztof Chmaruk, następnie pod okiem trenerów Dariusza Juszczyka, Krystiana Rokickiego i Jarosława Kota członkowie trzech sekcji piłki nożnej UKS Herkules rozpoczęli wymagający dużej sprawności blok zabaw. Oczywiście dzieciaki świetnie poradzili sobie podczas poszczególnych konkurencji sportowych.

I przyszedł czas na sekcję piłki ręcznej która pod kierownictwem trenera Jarosława Kota rozegrała mecz piłki ręcznej, prezentując pokaz gry na wysokim poziomie. Wszystkie zmagania członków klubu z trybun oglądali rodzice kibicując swoim pociechom.

Po zakończonej części sportowej ,spośród wszystkich dzieci wybrano sześcioro najmłodszych, które zapaliły światełka na choince. Tym akcentem rozpoczęto okres świąteczny w Ośrodku Sportu i Rekreacji w Sędziszowie.

I wreszcie nadszedł moment, na który najbardziej czekały dzieci, wizyta Świętego Mikołaja, który podarował każdemu dziecku paczkę ze słodkościami.

W trakcie trwania Mikołajek na sportowo z UKS” Herkules” było wiele śmiechu i dobrej zabawy. Chcieliśmy po raz kolejny pokazać, że można fajnie i mile spędzać czas, nie tylko przed telewizorem czy komputerem, podejmując wyzwania sportowe, bawiąc się w gronie koleżanek i kolegów.

Mamy nadzieję, że w przyszłym roku również uda nam się zorganizować taką imprezę i również będzie cieszyć się podobnym zainteresowaniem.

Uczniowski Klub Sportowy „Herkules” prowadzi sekcję piłki nożnej trzy grupy, sekcję piłki ręcznej. Zapraszamy wszystkie chętne dzieci do uczestnictwa w zajęciach prowadzonych przez klub. Udział w tegorocznym spotkaniu wzięło 96 członków klubu.
Mikołajki Na sportowo z :Herkulesem” 2023 odbyły się pod patronatem Burmistrza Sędziszowa Pana Wacława Szarka, a fundatorem paczek był Uczniowski Klub Sportowy „Herkules”.

Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z Mikołajek z „Herkulesem”.

 Krzysztof Chmaruk

GALERIA