Ośrodek Sportu i Rekreacji
w Sędziszowie

ul. Dworcowa 20A
tel./fax: 41 381-27-30, 41 381-27-36
e-mail: osir@sedziszow.pl

Czcionka

Kontrast

Czcionka

Kontrast

MIKOŁAJKI NA SPORTOWO Z UCZNIOWSKIM KLUBEM SPORTOWYM „HERKULES” 2022

Opublikowano 5 grudnia 2022, 06:34

MIKOŁAJKI NA SPORTOWO Z UCZNIOWSKIM KLUBEM SPORTOWYM „HERKULES” 2022

5 grudnia 2022 roku w hali sportowej Ośrodka Sportu i Rekreacji w Sędziszowie, rozpoczęły się po raz ósmy Mikołajki organizowane przez Uczniowski Klub Sportowy „HERKULES”.

O godzinie 16:00 wszystkich zgromadzonych przywitał Dyrektor OSiR jednocześnie Prezes Stowarzyszenia Uczniowski Klub Sportowy „Herkules” w Sędziszowie Krzysztof Chmaruk, następnie pod okiem trenera Dariusza Juszczyka rozegrany został mecz piłki ręcznej podczas którego członkowie sekcji piłki ręcznej zaprezentowali swoim rodzicom swoje umiejętności. Następnie odbył się pokaz członków sekcji Frisbee ultimate którą prowadzi trener Krystian Rokicki, jest to nowa sekcja która powstała w miejsce sekcji pływackiej.Sekcja pływacka musiała zawiesić swoja działalność z powodu pożaru basenu. I przyszedł czas na sekcję piłki nożnej która pod kierownictwem trenera Tomasza Gardiewa rozegrała mecz, prezentując pokaz gry na wysokim poziomie. Wszystkie zmagania członków klubu z trybun oglądali rodzice kibicując swoim pociechom.

Po zakończonej części sportowej ,spośród wszystkich dzieci wybrano ośmioro najmłodszych, które zapaliły światełka na choince. Tym akcentem rozpoczęto okres świąteczny w Ośrodku Sportu i Rekreacji w Sędziszowie.

I wreszcie nadszedł moment, na który najbardziej czekały dzieci, wizyta Świętego Mikołaja, który podarował każdemu dziecku paczkę ze słodkościami.

W trakcie trwania Mikołajek na sportowo z UKS” Herkules” było wiele śmiechu i dobrej zabawy. Chcieliśmy po raz kolejny pokazać, że można fajnie i mile spędzać czas, nie tylko przed telewizorem czy komputerem, podejmując wyzwania sportowe, bawiąc się w gronie koleżanek i kolegów.

Mamy nadzieję, że w przyszłym roku również uda nam się zorganizować taką imprezę i również będzie cieszyć się podobnym zainteresowaniem.

Uczniowski Klub Sportowy „Herkules” prowadzi sekcję piłki nożnej dwie grupy, młodszą i starszą, sekcję pływacką (od sierpnia zamiast sekcji pływackiej dwie sekcje Frisbee ultimate), dwie sekcje piłki ręcznej. Zapraszamy wszystkie chętne dzieci do uczestnictwa w zajęciach prowadzonych przez klub. Udział w tegorocznym spotkaniu wzięło 98 członków klubu.
Mikołajki Na sportowo z :Hekulesem” 2022 odbyły się pod patronatem Burmistrza Sędziszowa Pana Wacława Szarka, a fundatorem paczek był Uczniowski Klub Sportowy „Herkules”. Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z Mikołajek z „Herkulesem”.

 Krzysztof Chmaruk

GALERIA