Ośrodek Sportu i Rekreacji
w Sędziszowie

ul. Dworcowa 20A
tel./fax: 41 381-27-30, 41 381-27-36
e-mail: osir@sedziszow.pl

Czcionka

Kontrast

Czcionka

Kontrast

Mikołajki Herkules 2016

Opublikowano 5 grudnia 2016, 06:56

mDSC_0057W dniu 04.12.2016 r. w hali sportowej Ośrodka Sportu i Rekreacji w Sędziszowie już po raz drugi z okazji Mikołajek odbyły się zawody sportowe dla dzieci zrzeszonych w Uczniowskim Klubie Sportowym „Herkules”. W zawodach wzięło udział prawie 100 dzieci wraz z rodzicami. Wszystkich zgromadzonych przywitał Burmistrz Sędziszowa – Pan Wacław Szarek. Zabawę poprowadzili Pan Krzysztof Chmaruk – prezes UKS „Herkules” przy Ośrodku Sportu i Rekreacji w Sędziszowie i instruktorzy – Pan Jarosław Kot, Zbigniew Krupa i Marcin Domagała. Instruktorom w prowadzeniu zawodów pomagała grupa chłopców z Gimnazjum w Sędziszowie. Dzieci zostały podzielone na grupy wiekowe, które rywalizowały między sobą. Zwycięzcą był każdy, ponieważ ideą tych zwodów była zabawa i miłe spędzenie czasu z rodziną. Dzieci pokonywały między innymi tory przeszkód
i slalomy. Podczas zmagań dzieciom kibicowali rodzice i rodzeństwo. W trakcie trwania zawodów było wiele śmiechu i dobrej zabawy. Chcieliśmy pokazać, że można fajnie spędzać czas nie tylko przed telewizorem czy komputerem, ale przede wszystkim w towarzystwie innych i podejmując wyzwania sportowe.
Po zakończeniu zawodów sportowych wszystkie dzieci udały się do holu głównego OSiR, gdzie najmłodszy uczestnik w asyście Burmistrza Sędziszowa Pana Wacława Szarka oraz dyrektora OSiR i jednocześnie prezesa UKS „Herkules” zaświecił choinkę, czym rozpoczął okres świąteczny w OSiR.
Kulminacyjnym punktem w tym dniu było spotkanie dzieci ze św. Mikołajem, który w asyście śnieżynek Sylwii i Ani podarował każdemu dziecku paczkę ze słodkościami.

Na zakończenie dzieci zrzeszone w sekcjach piłki ręcznej, piłki nożnej rozegrały pokazowe mecze, pokazując swoje umiejętności nabyte podczas zajęć.
Ostatnim punktem zabawy była jazda gokartami między przeszkodami.

Mamy nadzieję, że w przyszłym roku również uda nam się zorganizować taką imprezę, i że będzie cieszyć się podobnym zainteresowaniem.
Mikołajki „Na sportowo” odbyły się pod patronatem Burmistrza Sędziszowa i we współpracy ze Stowarzyszeniem Na Rzecz Rozwoju Sędziszowa.

Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z zawodów

GALERIA