Ośrodek Sportu i Rekreacji
w Sędziszowie

ul. Dworcowa 20A
tel./fax: 41 381-27-30, 41 381-27-36
e-mail: osir@sedziszow.pl

Czcionka

Kontrast

Czcionka

Kontrast

IX Wakacyjny Rodzinny Rajd Rowerowy „Rowerem bezpiecznie do celu”

Opublikowano 7 sierpnia 2022, 07:47

foto7 sierpnia 2022 roku już po raz dziewiąty odbył się Wakacyjny Rodzinny Rajd Rowerowy „Rowerem bezpiecznie do celu”, który został zorganizowany przez Ośrodek Sportu i Rekreacji w Sędziszowie.
Na starcie pojawiło się . 70 rowerzystów w różnym wieku.
O godzinie 15.30 wszyscy uczestnicy rajdu wystartowali z Bazy Turystyczno- Kulturalno-Rekreacyjnej. Trasa przebiegała wśród malowniczych terenów naszej gminy m.in. ul. Sportowa, ul. Gródek, Tarnawa, Szałas, Bugaj, Las Wojciechów, Czekaj, Tarnawa Wydanka, Tarnawa, ul. Gródek, ul. Sportowa, Baza Turystyczno-Kulturalno- Rekreacyjna.
Na trasie rajdu zaplanowano dwa postoje aby chwilę odpocząć i uzupełnić płyny w organizmie. Rajd przebiegał w bardzo rodzinnej atmosferze, na uznanie zasługują najmłodsi uczestnicy rajdu, którzy bardzo dzielnie spisywali się na trasie i tak jak dorośli dojechali na metę rajdu. Dla uczestników rajdu organizatorzy po powrocie na Bazę Turystyczno-Kulturalno-Rekreacyjną przygotowali kiełbaski z grilla, ciastka, kawę i herbatę oraz napoje. Nad bezpieczeństwem uczestników rajdu czuwali policjanci z Komisariatu Policji w Sędziszowie.
Burmistrz Sędziszowa Pan Wacław Szarek i dyrektor OSiR-u Krzysztof Chmaruk wręczyli uczestnikom pamiątkowe medale i dyplomy IX Wakacyjnego Rajdu Rodzinnego.
Impreza była przednia, fajna trasa, dużo zabawy, no i przede wszystkim super uczestnicy. Celem rajdu jak zawsze była integracja rodzin oraz promocja zdrowego stylu życia. Dziękujemy Komendantowi Komisariatu Policji w Sędziszowie kom. Grzegorzowi Więckowskiemu za pomoc w zabezpieczeniu trasy podczas rajdu oraz pracownikom OSiR za pomoc przy organizacji tej imprezy.
Dziękujemy wszystkim uczestnikom rajdu rowerowego.
Patronat nad IX Rodzinnym Rajdem Rowerowym „Bezpiecznie do celu” objął Burmistrz Sędziszowa Pan Wacław Szarek.
Serdecznie zapraszamy całe rodziny na następny rajd !!!
Do zobaczenia za rok.

Krzysztof Chmaruk

GALERIA