Ośrodek Sportu i Rekreacji
w Sędziszowie

ul. Dworcowa 20A
tel./fax: 41 381-27-30, 41 381-27-36
e-mail: osir@sedziszow.pl

Czcionka

Kontrast

Czcionka

Kontrast

II Sędziszowski Marsz Nordic Walking

Opublikowano 22 czerwca 2026, 06:39

II Sędziszowski Marsz Nordic Walking

W niedzielę, 21 czerwca 2026 roku, odbył się II Sędziszowski Marsz Nordic Walking, który zgromadził miłośników aktywnego wypoczynku i zdrowego stylu życia z różnych grup wiekowych. Wydarzenie przebiegło w wyjątkowo przyjaznej atmosferze, a uczestnikom przez cały czas towarzyszyła piękna, słoneczna pogoda.
Na początku wydarzenia wszystkich uczestników serdecznie przywitał Dyrektor Ośrodka Sportu i Rekreacji w Sędziszowie, Krzysztof Chmaruk, życząc im dobrej zabawy i satysfakcji z pokonania trasy.
Trasa marszu liczyła 10 kilometrów i prowadziła przez malownicze tereny gminy Sędziszów. Uczestnicy mieli okazję pokonać zróżnicowany szlak obejmujący zarówno drogi utwardzone, jak i odcinki polne oraz leśne. Dzięki temu marsz był nie tylko formą aktywności fizycznej, ale również doskonałą okazją do podziwiania uroków lokalnej przyrody.
W wydarzeniu udział wzięły osoby reprezentujące różne grupy wiekowe – od najmłodszych uczestników po seniorów. Wszyscy wykazali się dużym zaangażowaniem i determinacją, a co najważniejsze – każdy dotarł do mety, udowadniając, że nordic walking jest aktywnością dostępną dla każdego.
Na zakończenie organizatorzy przygotowali wspólne spotkanie przy grillu, które było doskonałą okazją do rozmów, wymiany doświadczeń i integracji uczestników. Ważnym momentem wydarzenia było wręczenie pamiątkowych medali, którego dokonał Burmistrz Sędziszowa, Wacław Szarek. Gratulował on wszystkim uczestnikom ukończenia marszu oraz podziękował za aktywne promowanie zdrowego stylu życia i integrację lokalnej społeczności. Każdy z uczestników otrzymał pamiątkowy medal, który będzie przypominał o udziale w tym wyjątkowym wydarzeniu.
II Sędziszowski Marsz Nordic Walking po raz kolejny pokazał, że aktywność fizyczna może łączyć pokolenia i dostarczać wielu pozytywnych emocji. Dziękujemy wszystkim uczestnikom za obecność, uśmiech i wspaniałą atmosferę.
Do zobaczenia podczas kolejnej edycji Sędziszowskiego Marszu Nordic Walking!

GALERIA