Ośrodek Sportu i Rekreacji
w Sędziszowie

ul. Dworcowa 20A
tel./fax: 41 381-27-30, 41 381-27-36
e-mail: osir@sedziszow.pl

Czcionka

Kontrast

Czcionka

Kontrast

EVENT VR

Opublikowano 4 września 2023, 06:13

W niedzielę 3 września 2023 roku w hali Ośrodka Sportu i Rekreacji w Sędziszowie odbył się jeden z największych EVENTÓW VR w Polsce.

Organizatorzy przygotowali aż 8 zestawów Gogli do gier przenoszących dzieci do Świata Wirtualnej Rzeczywistości.

Udział w EVENCIE VR wzięło 15 drużyn w składzie 6 osobowym dla których organizatorzy przygotowali 15 zestawów gier stawiających duże wyzwanie dla rywalizujących między sobą w grach zespołowych.

Zabawa zaczynała się od gier turniejowych, w których uczestnicy w grupie sześciu graczy stawiali czoła różnym wyzwaniom, rywalizując o tytuł wirtualnego mistrza! Na uczestników EVENTU VR czekały różnorodne scenariusze, od pełnych akcji strzelanek po zagadki logiczne, które sprawdzały spostrzegawczość i zdolności strategiczne. A to jeszcze nie wszystko!

Ci, którzy pragnęli poczuć prawdziwą adrenalinę, mogli wziąć udział w emocjonujących zawodach paintballu w wirtualnej rzeczywistości. Do wyboru było 6 różnych map a drużyny walczyły z innymi drużynami w wielu różnych trybach gry. To zupełnie nowy wymiar tej popularnej zabawy!

Ta niedzielna impreza była przepełniona zabawą, ekscytacją i nowymi, niezwykłymi doświadczeniami, to była również szansa na poszerzenie horyzontów, odkrycie nowych pasji i przede wszystkim, spędzenie razem czasu w radosnym nastroju. Mamy nadzieję, że każdy z Was znalazł tu coś wyjątkowego dla siebie.

Dziękuję partnerom wydarzenia:

Marcin – GAMEROOMS – Katowice

Arkadiusz – VIRTUAL REALITY STUDIO Sędziszów za zaangażowanie, współpracę i profesjonalne przygotowanie i przeprowadzenie tego wydarzenia.

Dziękujemy Wam za udział i świetną zabawę!

Krzysztof Chmaruk

GALERIA