Ośrodek Sportu i Rekreacji
w Sędziszowie

ul. Dworcowa 20A
tel./fax: 41 381-27-30, 41 381-27-36
e-mail: osir@sedziszow.pl

Czcionka

Kontrast

Czcionka

Kontrast

Eliminacje do Młodzieżowych Mistrzostw Polski w Futsalu U-19 w hali Ośrodka Sportu i Rekreacji w Sędziszowie zorganizowane przez KS Elmar Jędrzejów

Opublikowano 18 grudnia 2020, 04:00

foto-turniejW sobotę 12 grudnia na hali OSiR w Sędziszowie zostały rozegrane mecze w ramach eliminacji do Młodzieżowych Mistrzostw Polski w Futsalu U-19. Oprócz gospodarza zawodów Elmaru Jędrzejów wystąpiły takie drużyny jak : Legia Warszawa, AZS UW Wilanów Warszawa i Victoria Sulejówek. Nie dojechała piąta drużyna Kosa Konstancin. Mecze z udziałem tej drużyny zostały zweryfikowane jako walkowery 5:0. Dwa tygodnie wcześniej w Warszawie wszystkie te drużyny rozegrały już mecze między sobą. Nie był to najlepszy dzień dla jędrzejowian, ponieważ przegrali wszystkie cztery mecze i do rewanżów w Sędziszowie przystępowali już bez szans na awans do drugiej rundy eliminacji. Pierwszy mecz Elmar rozegrał z Legią Warszawa, która na półmetku zmagań była liderem grupy i głównym kandydatem do awansu. Po bardzo dobrym meczu jędrzejowianie pokonali bardzo znaną drużynę 4:2. Następny mecz to remis 1:1 z AZS UW Wilanów Warszawa. Tutaj też mecz był toczony w bardzo szybkim tempie. Elmar przegrywał 1:0, lecz gra w przewadze z wysuniętym bramkarzem dała efekt w postaci wyrównującej bramki. Ostatni mecz z Viktorią Sulejówek również był bardzo udany. Elmar wygrywa 2:0. Biorąc pod uwagę mecze rozegrane w Sędziszowie Elmar Jędrzejów zajął drugie miejsce, ustępując AZS UW Wilanów Warszawa tylko lepszym stosunkiem bramek. Słaby występ w Warszawie spowodował że Elmar nie awansował dalej. Apetyty były zdecydowanie większe, ponieważ w zeszłym roku drużyna z Jędrzejowa w tych rozgrywkach zajęła 5 miejsce w kraju. Mimo to należą się pochwały dla młodych zawodników z Jędrzejowa, ponieważ nie mając już szans na awans walczyli do końca, pokazali charakter i wolę walki.
Awans do kolejnej rundy uzyskały drużyny AZS UW Wilanów Warszawa i Victoria Sulejówek.

Elmar Jędrzejów w turniejach eliminacyjnych wystąpił w składzie : Damian Bielecki, Bartłomiej Dębicki – Bartłomiej Celary, Marcin Radziejewski, Wiktor Blicharski, Aleksander Maludziński, Bartłomiej Równicki, Mateusz Strzeszkowski, Karol Gacek, Adrian Nowak, Wiktor Drab, Michał Krzysztofik, Szymon Wieliński, Patryk Glejzer i Konrad Kuliński.

wyniki

GALERIA