Ośrodek Sportu i Rekreacji
w Sędziszowie

ul. Dworcowa 20A
tel./fax: 41 381-27-30, 41 381-27-36
e-mail: osir@sedziszow.pl

Czcionka

Kontrast

Czcionka

Kontrast

Turniej Zakładów Pracy 2024

Opublikowano 17 czerwca 2024, 03:04

Turniej Zakładów Pracy

W dniu 15.06.2024 r. po raz drugi odbył się w Sędziszowie Turniej Zakładów Pracy, którego organizatorem był Ośrodek Sportu i Rekreacji w Sędziszowie, a patronat nad Turniejem objął Burmistrz Sędziszowa.

Do walki o zwycięstwo stanęły dwie drużyny:

  • Ren Mar Wylęg i Hodowla Drobiu

  • Ośrodek Sportu i Rekreacji

Drużyny z każdego zakładu pracy reprezentowało 8 osób: 3 kobiety i 5 mężczyzn. Uczestnicy mieli do pokonania 8 konkurencji, które przed rozpoczęciem zawodów były dokładnie objaśnione. Obie drużyny prowadziły zaciętą walkę do samego końca, nie brakowało uśmiechu oraz drobnych „uszczypliwości”.

Rozgrywki zakończyły się wygraną drużyny Ren Mar, której bardzo gratulujemy.

Nie zabrakło oczywiście kibiców. Głośno dopingowały zawodnikom rodziny oraz współpracownicy. Obie drużyny otrzymały z rąk Burmistrza Sędziszowa pana Wacława Szarka puchary, a dyplomy wręczył Prezes Zarządu Fabryki Kotłów SEFAKO S.A. pan Jacek Boruciński wraz z dyrektorem OSiR Krzysztofem Chmarukiem.

Rozgrywki sędziował pan Damian Kłek, któremu bardzo dziękujemy. Mamy nadzieję, że za rok zgłosi się więcej drużyn i będzie jeszcze ciekawsza zabawa i rywalizacja.

Po zakończeniu turnieju rozpoczął się Piknik Rodzinny, na którym było wiele atrakcji. Piknik rozpoczęły animacje dla dzieci, które poprowadziła niezastąpiona Crazy Coolka ze swoją ekipą. Dzieci mogły potańczyć, pośpiewać oraz skorzystać z malowania twarzy.

Po szalonej zabawie na scenie swoje utwory zaprezentowały podopieczne Studia Piosenki Samorządowego Centrum Kultury przygotowane przez panią Katarzynę Kornaś:

  • Kasia Cieślińska z utworem „To nie ja” Edyty Górniak

  • Laura Wierzbowicz z utworem „Lovely” Billie Eilish

  • Martyna Walasek z utworem „ Rise Like a Phoenix” Conchita Wurst

W ramach Pikniku uczestnicy mogli skorzystać z dmuchańcy, skosztować waty cukrowej oraz popcornu, które serwował pan Stanisław Ogonowski z panią Kaliną Równicką, a u pana Zbyszka Krzelowskiego można było schłodzić się pysznymi lodami.

Perełką imprezy był przelot śmigłowcem, o którą zadbał pan Michał Nowacki z firmy

4M COPTER.

W godzinach wieczornych nie zabrakło energicznej muzyki, którą dostarczył nam zespół Systematic oraz Dj Rivano Ich muzyka i pomysłowość skutecznie skłoniły zarówno dzieci, jak i dorosłych do wspólnego tańca i śpiewu, tworząc niepowtarzalną atmosferę pełną spontanicznej radości i zabawy.

Te różnorodne atrakcje przyciągnęły gromady radosnych dzieci wraz z rodzicami, nadając Piknikowi prawdziwie rodzinny charakter.

Bardzo chcielibyśmy podziękować wszystkim, którzy włączyli się w organizację

i urozmaicenie naszego wydarzenia.

Dziękujemy panu Andrzejowi Szymańskiemu oraz Łukaszowi Opałce za oprawę muzyczną, Stowarzyszeniu Osiedla Sady za udostępnienie sprzętu do robienia popcornu i waty cukrowej, podopiecznym Studia Piosenki oraz wszystkim uczestnikom za liczny w nim udział.

 

GALERIA Turniej Zakładów Pracy        GALERIA Piknik