Ośrodek Sportu i Rekreacji
w Sędziszowie

ul. Dworcowa 20A
tel./fax: 41 381-27-30, 41 381-27-36
e-mail: osir@sedziszow.pl

Czcionka

Kontrast

Czcionka

Kontrast

Dzień dziecka 2023

Opublikowano 6 czerwca 2023, 02:07

Dzień dziecka 2023

W dniu 4 czerwca 2023 r. na Palcu Targowym w Sędziszowie odbył się Gminny Dzień Dziecka, którego organizatorem był Burmistrz Sędziszowa – Pan Wacław Szarek i Dyrektor Ośrodka Sportu i Rekreacji w Sędziszowie – Pan Krzysztof Chmaruk.

Impreza zorganizowana była z wielką pompą, dzieci mogły liczyć na wiele ciekawych atrakcji. Był dmuchany plac zabaw, z którego każde dziecko mogło skorzystać za darmo.
Jak zwykle niezawodne okazało się Stowarzyszenie Osiedla Sady, które przygotowywało dla dzieci watę cukrową i popcorn. Niezastąpiona Monika Putowska –Kulińska „Crazy Coolka” jak zawsze, świetnie poprowadziła animacje dla dzieci, w które zaangażowała również dorosłych Obecni byli także Strażacy z OSP Sędziszów Rynek i Policjanci z Komisariatu w Sędziszowie, którzy udostępnili swoje samochody, a przecież wiemy, że to nie lada atrakcja dla naszych maluchów.

Podczas trwającej imprezy odbył się również pokaz talentów. Każde dziecko mogło się w nim zaprezentować, a chętnych nie brakowało. Były pokazy tańców, śpiewu, a nawet recytacje wierszy. Wszyscy uczestnicy otrzymali nagrody przygotowane przez Ośrodek Sportu i Rekreacji w Sędziszowie.

Imprezą towarzyszącą było Holi – Święto kolorów, czyli festiwal z kolorowymi proszkami. Poprowadzony bardzo profesjonalnie sprawił wszystkim niezwykłą frajdę Ostatni wyrzut proszków ufundowany był przez Burmistrza Sędziszowa i Ośrodek Sportu i Rekreacji w Sędziszowie.

Cieszymy się, że przybyło Was tak dużo, że mogliśmy ten dzień spędzić razem z Wami. Mamy nadzieję, że Wy również świetnie się bawiliście. Zapraszamy za rok.

Serdeczne podziękowania kierujemy do Zakładu Usług Komunalnych, Urzędu Miejskiego, Pani Ewy Pociejowskiej – Gawędy za fantastyczne poprowadzenie imprezy oraz do wszystkich tych, którzy pomogli nam w zorganizowaniu Gminnego Dnia Dziecka.

GALERIA