Czcionka

Kontrast

Turniej w tenisa stołowego o Puchar Przewodniczącego Rady Miejskiej

Opublikowano 9 marca 2016, 08:16

04 marca 2016 w Hali sportowej OSiR już po raz 15 odbył się Turniej Tenisa Stołowego o Puchar Przewodniczącego Rady Miejskiej w Sędziszowie – Pana Adama Mysiary.

Do rozgrywek przystąpiło 35 uczestników ze szkół podstawowych i gimnazjalnych, których na początku turnieju przywitał Przewodniczący Rady Miejskiej Pan Adam Mysiara oraz Dyrektor OSiR Pan Krzysztof Chmaruk. Po rozlosowaniu par przez opiekunów przystąpiono do rozgrywek.

Szkoła gimnazjalna chłopcy

W kategorii szkół podstawowych, po raz kolejny zwyciężyła Szkoła Podstawowa w Pawłowicach.
Na drugim miejscu uplasowała się Szkoła Podstawowa nr 2 w Sędziszowie, a trzecie miejsce zajęła Szkoła Podstawowa w Krzcięcicach.

W kategorii szkoły gimnazjalne:
Na pierwszym miejscu uplasowało się Gimnazjum w Boleścicach , a drugie miejsce zdobyło Gimnazjum w Sędziszowie.

W poszczególnych kategoriach zwyciężyli:
Szkoła podstawowa dziewczęta:
1. Wróbel Aleksandra ( Szkoła Podstawowa w Pawłowicach)
2. Latko Paulina (Szkoła Podstawowa w Pawłowicach)
3. Górska Irmina  ( Szkoła Podstawowa nr 2 w Sędziszowie)

Szkoła podstawowa chłopcy:
1. Molus  Miłosz ( Szkoła Podstawowa w Pawłowicach)
2. Gładki Mateusz ( Szkoła Podstawowa w Pawłowicach)
3. Seredyka Mikołaj ( Szkoła Podstawowa w Krzcięcicach)

Szkoła gimnazjalna dziewczęta:
1. Kasiewicz Angelika ( Gimnazjum w Boleścicach)
2. Warot Wiktoria ( Gimnazjum w Boleścicach)
3. Ryczko Wiktoria (Gimnazjum w Boleścicach)

Szkoła gimnazjalna chłopcy:
1. Ryczko Jakub (Gimnazjum w Boleścicach)
2. Kisiel Mateusz (Gimnazjum w Boleścicach)
3. Molus Hubert  (Gimnazjum w Boleścicach)

Na zakończenie Turnieju Przewodniczący Rady Miejskiej w Sędziszowie Pan Adam Mysiara wręczył zwycięzcom puchary i dyplomy dziękując za wspaniałą grę i ciekawe widowisko.
Dziękujemy wszystkim zawodnikom za sportową postawę, oraz opiekunom za przygotowanie zawodników do turnieju, a także Panu Tomaszowi Gardiew za prowadzenie turnieju. Mamy nadzieję, że grono sympatyków tenisa stołowego będzie się w dalszym ciągu powiększać.